Výsledky 3.ročníku 4.3.2017 ZDE.

 

Výsledky 2.ročníku 5.3.2016 ZDE.

 

Výsledky 1.ročníku 11.7.2015:

 

                                     podle kategorií:

  MUŽI   18-39 (1997-1976)    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:35:42 2 Ladislav Vojtěchovský 1980 Top Ten Team Teplice
2 0:35:52 6 Filip Havel 1991 ASK Elna Počerady
3 0:37:22 22 Josef Unger 1978 Světlo pro svět - Litvínov
4 0:38:54 17 Zdeněk Grmela 1982 Teplice
5 0:39:44 14 Petr Kubera 1979 Děčín
6 0:40:07 11 Patrik Šlégr 1994 ASK Elna Počerady
7 0:41:36 16 Ladislav Lukšík 1978 Dlouhá Míle
8 0:41:37 13 Martin Škopek 1978 Dlouhá míle/Ústí nad Labem
9 0:43:04 36 Pavel Souhrada 1982 Česká Lípa
10 0:43:08 12 Tomáš Rybáček 1991 Louny
11 0:43:10 27 Pavel Kalenský 1976 Slavoj Ústí nad Labem
12 0:43:12 29 Radek Ženíšek 1976 TJ Doksy
13 0:43:15 26 Radek Steklý 1977 Ústí nad Labem
14 0:44:18 20 Tomáš Zámostný 1987 T-CLUB Ústí nad Labem
15 0:44:22 21 Jiří Marek 1981 SPONA Teplice
16 0:45:14 23 Tomáš Hlatký 1978 Libouchec
17 0:46:35 1 Miroslav Hurda 1977 Teplice
18 0:47:09 10 Marian Griza 1979 Ústí nad Labem
19 0:47:27 7 Michal Kulik 1980 TK Novis Praha
20 0:49:08 30 Radek Vokurka 1988 Top Running
21 0:49:14 9 Michal Dvořák 1979 Teplice
22 0:49:32 19 Tomáš Šupej 1988 Werdau
23 0:50:00 35 Milan Dvořák 1994 Děčín
24 0:50:15 15 Pavel Schayna 1976 Ústí nad Labem
25 0:51:28 25 Pavel Falk 1979 SPONA Teplice
26 0:51:50 31 Luboš Verner 1979 Kúc Bikesport
27 0:51:51 8 Michal Dunaj 1983 Ústí nad Labem
28 0:52:40 3 Jan Holinger 1976 Dlouha mile usti
29 0:56:07 34 Zdeněk Grus 1977 Ústí nad Labem
30 0:57:38 5 Josef Nechuta 1983 Ústí nad Labem
           
  MUŽI   40-59 (1975-1956)    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:36:03 122 Jaroslav Chramosta 1966 Jaboja Team
2 0:36:30 126 Martin Fořt 1968 Eleven run team
3 0:38:42 127 Zdeněk Walter 1972  
4 0:39:56 103 Petr Watzke 1966 VitaSport.cz / Teplice
5 0:40:10 104 Miroslav Svoboda 1971 KOMASTAV DS Ústí nad Labem
6 0:40:28 113 Robert Rauer 1972 BK Běkodo
7 0:41:28 111 Ivo Feix 1974 Teplice
8 0:42:21 129 Pavel Škába 1974 TK Novis Praha
9 0:42:26 124 Martin Vobnášil 1974 Děčín
10 0:42:42 114 Marek Siročák 1972 MK Seitl Ostrava
11 0:43:13 120 Pavel Vakrčka 1964  
12 0:43:17 101 Michal Vrbíček 1971 Chuderov
13 0:43:37 121 Jan Lörinc 1972  
14 0:44:05 128 Pavel Vyšek 1967 Most
15 0:44:49 110 Tomáš Olšer 1972 AK Duchcov
16 0:44:52 112 Petr Vitovsky 1964 cukkrar_Most
17 0:45:11 123 Martin Matejka 1972  
18 0:46:49 108 Miroslav Basel 1967 Kralupy nad Vltavou
19 0:47:16 117 Rudolf Bačkády 1969 OPTIMI Praha
20 0:48:55 119 Petr Kostovič 1962 PKB Arnoltice
21 0:51:09 125 Stanislav Vobnášil 1971 Sky team DŽ
22 0:53:49 107 Luboš Švácha 1959 SOKOL MŠENO
23 1:01:57 115 Vladislav Blecha 1964 Líbeznice
           
  MUŽI   60+ (1955+)    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:48:07 201 Miroslav   Glier 1949 Mojžíř
X DNF 202 Vasil Dogaru 1950 AC Česká Lípa
           
  ŽENY   18-39 (1997-1976)    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:39:04 303 Zuzana Rusínová 1983 USK PROVOD Ústí nad Labem
2 0:46:09 308 Olga Kantová 1979 SPONA Teplice
3 0:48:41 315 Naďa Bublová 1976 SPONA Teplice
4 0:50:21 310 Zuzana Lukšíková 1981 Dlouhá Míle
5 0:51:49 319 Gabriela Baumruková 1977 Ústí nad Labem
6 0:52:47 312 Jana Brigadoiová 1979 Ústí nad Labem
7 0:52:49 311 Marcela Baselová 1992 Kralupy nad Vltavou
8 0:53:21 302 Radka Vorlíčková 1979 Velké Březno
9 0:54:16 304 Kateřina Fifková 1987 Praha
10 0:54:52 317 Tereza Topková 1993 Chemička Ústí nad Labem
11 0:55:07 316 Veronika Vrzáková 1994 Ústí nad Labem
12 0:55:16 318 Lenka Kalenská 1978 SUL
13 0:56:29 305 Tereza Rožánková 1978 Ústí nad Labem
14 0:57:17 307 Jana Litovčenková 1991 Ústí nad Labem
15 0:59:55 309 Jana Bednářová 1984 Kralupy nad Vltavou
16 1:00:10 301 Martina Žirovnická 1981 za ÚSTÍ krásnější
17 1:03:24 314 Jana Vajová 1977 SPONA Teplice
18 1:07:01 313 Jitka Valentová 1986 SPONA Teplice
           
  ŽENY   40+ (1975+)    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:41:42 410 Iveta Fořtová 1972 Eleven Run Team
2 0:44:07 408 Jana Fílová 1975 BK Běkodo
3 0:46:42 401 Veronika Vágnerová 1973 VitaSport.cz / SPONA Teplice
4 0:48:06 407 Marta Kořínková 1964 DUBÍ
5 0:51:34 405 Jiřina Pecková 1973 Ústí nad Labem
6 0:53:15 409 Helena Souchová 1974 Spona Teplice
7 0:57:57 406 Jana Penglová 1975 Petrovice
8 0:58:54 403 Naděžda Lédlová 1948 SPONA Teplice
9 1:00:10 402 Jana Kulovaná 1973 Za Ústí krásnější
10 1:09:55 404 Hana Fifková 1961 Praha
           
  NEZAŘAZEN      
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
X 0:43:56 33 Stanislav Baumruk 1997 Ústí nad Labem

 

 

pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:35:42 2 Ladislav Vojtěchovský 1980 Top Ten Team Teplice
2 0:35:52 6 Filip Havel 1991 ASK Elna Počerady
3 0:36:03 122 Jaroslav Chramosta 1966 Jaboja Team
4 0:36:30 126 Martin Fořt 1968 Eleven run team
5 0:37:22 22 Josef Unger 1978 Světlo pro svět - Litvínov
6 0:38:42 127 Zdeněk Walter 1972  
7 0:38:54 17 Zdeněk Grmela 1982 Teplice
8 0:39:04 303 Zuzana Rusínová 1983 USK PROVOD Ústí nad Labem
9 0:39:44 14 Petr Kubera 1979 Děčín
10 0:39:56 103 Petr Watzke 1966 VitaSport.cz / Teplice
11 0:40:07 11 Patrik Šlégr 1994 ASK Elna Počerady
12 0:40:10 104 Miroslav Svoboda 1971 KOMASTAV DS Ústí nad Labem
13 0:40:28 113 Robert Rauer 1972 BK Běkodo
14 0:41:28 111 Ivo Feix 1974 Teplice
15 0:41:36 16 Ladislav Lukšík 1978 Dlouhá Míle
16 0:41:37 13 Martin Škopek 1978 Dlouhá míle/Ústí nad Labem
17 0:41:42 410 Iveta Fořtová 1972 Eleven Run Team
18 0:42:21 129 Pavel Škába 1974 TK Novis Praha
19 0:42:26 124 Martin Vobnášil 1974 Děčín
20 0:42:42 114 Marek Siročák 1972 MK Seitl Ostrava
21 0:43:04 36 Pavel Souhrada 1982 Česká Lípa
22 0:43:08 12 Tomáš Rybáček 1991 Louny
23 0:43:10 27 Pavel Kalenský 1976 Slavoj Ústí nad Labem
24 0:43:12 29 Radek Ženíšek 1976 TJ Doksy
25 0:43:13 120 Pavel Vakrčka 1964  
26 0:43:15 26 Radek Steklý 1977 Ústí nad Labem
27 0:43:17 101 Michal Vrbíček 1971 Chuderov
28 0:43:37 121 Jan Lörinc 1972  
29 0:44:05 128 Pavel Vyšek 1967 Most
30 0:44:07 408 Jana Fílová 1975 BK Běkodo
31 0:44:18 20 Tomáš Zámostný 1987 T-CLUB Ústí nad Labem
32 0:44:22 21 Jiří Marek 1981 SPONA Teplice
33 0:44:49 110 Tomáš Olšer 1972 AK Duchcov
34 0:44:52 112 Petr Vitovsky 1964 cukkrar_Most
35 0:45:11 123 Martin Matejka 1972  
36 0:45:14 23 Tomáš Hlatký 1978 Libouchec
37 0:46:09 308 Olga Kantová 1979 SPONA Teplice
38 0:46:35 1 Miroslav Hurda 1977 Teplice
39 0:46:42 401 Veronika Vágnerová 1973 VitaSport.cz / SPONA Teplice
40 0:46:49 108 Miroslav Basel 1967 Kralupy nad Vltavou
41 0:47:09 10 Marian Griza 1979 Ústí nad Labem
42 0:47:16 117 Rudolf Bačkády 1969 OPTIMI Praha
43 0:47:27 7 Michal Kulik 1980 TK Novis Praha
44 0:48:06 407 Marta Kořínková 1964 DUBÍ
45 0:48:07 201 Miroslav   Glier 1949 Mojžíř
46 0:48:41 315 Naďa Bublová 1976 SPONA Teplice
47 0:48:55 119 Petr Kostovič 1962 PKB Arnoltice
48 0:49:08 30 Radek Vokurka 1988 Top Running
49 0:49:14 9 Michal Dvořák 1979 Teplice
50 0:49:32 19 Tomáš Šupej 1988 Werdau
51 0:50:00 35 Milan Dvořák 1994 Děčín
52 0:50:15 15 Pavel Schayna 1976 Ústí nad Labem
53 0:50:21 310 Zuzana Lukšíková 1981 Dlouhá Míle
54 0:51:09 125 Stanislav Vobnášil 1971 Sky team DŽ
55 0:51:28 25 Pavel Falk 1979 SPONA Teplice
56 0:51:34 405 Jiřina Pecková 1973 Ústí nad Labem
57 0:51:49 319 Gabriela Baumruková 1977 Ústí nad Labem
58 0:51:50 31 Luboš Verner 1979 Kúc Bikesport
59 0:51:51 8 Michal Dunaj 1983 Ústí nad Labem
60 0:52:40 3 Jan Holinger 1976 Dlouha mile usti
61 0:52:47 312 Jana Brigadoiová 1979 Ústí nad Labem
62 0:52:49 311 Marcela Baselová 1992 Kralupy nad Vltavou
63 0:53:15 409 Helena Souchová 1974 Spona Teplice
64 0:53:21 302 Radka Vorlíčková 1979 Velké Březno
65 0:53:49 107 Luboš Švácha 1959 SOKOL MŠENO
66 0:54:16 304 Kateřina Fifková 1987 Praha
67 0:54:52 317 Tereza Topková 1993 Chemička Ústí nad Labem
68 0:55:07 316 Veronika Vrzáková 1994 Ústí nad Labem
69 0:55:16 318 Lenka Kalenská 1978 SUL
70 0:56:07 34 Zdeněk Grus 1977 Ústí nad Labem
71 0:56:29 305 Tereza Rožánková 1978 Ústí nad Labem
72 0:57:17 307 Jana Litovčenková 1991 Ústí nad Labem
73 0:57:38 5 Josef Nechuta 1983 Ústí nad Labem
74 0:57:57 406 Jana Penglová 1975 Petrovice
75 0:58:54 403 Naděžda Lédlová 1948 SPONA Teplice
76 0:59:55 309 Jana Bednářová 1984 Kralupy nad Vltavou
77 1:00:10 301 Martina Žirovnická 1981 za ÚSTÍ krásnější
78 1:00:10 402 Jana Kulovaná 1973 Za Ústí krásnější
79 1:01:57 115 Vladislav Blecha 1964 Líbeznice
80 1:03:24 314 Jana Vajová 1977 SPONA Teplice
81 1:07:01 313 Jitka Valentová 1986 SPONA Teplice
82 1:09:55 404 Hana Fifková 1961 Praha
X 0:43:56 33 Stanislav Baumruk 1997 Ústí nad Labem
X DNF 202 Vasil Dogaru 1950 AC Česká Lípa