Výsledky 3.ročníku 18.3.2017 ZDE

 

Výsledky 2.ročníku 19.3.2016   ZDE.  

 

Výsledky 1.ročníku 21.3.2015:

Celkové pořadí a níže pak i pořadí v jednotlivých kategoriích:

      Celkové pořadí    
           
      15KM    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:53:55 99 Martin Roubíček 1975 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
2 0:55:13 102 Josef Procházka 1971 Děčín
3 0:55:17 69 Jaroslav Chramosta 1966 JABOJA Team
4 0:56:49 4 Zdeněk Rež 1972 SPONA Teplice
5 0:57:53 60 Jiří Vlček 1973 SPONA Teplice
6 0:58:05 72 Josef Unger 1978 Světlo pro svět
7 0:58:43 74 Roman Koravský 1969 ELEVEN RUN TEAM
8 1:00:37 150 Václav Dius 1960 Ústí nad Labem
9 1:00:45 151 Ondřej Pšenička 1968 CK Lovosice
10 1:01:04 112 Lubomír Čapek 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L
11 1:01:09 45 Miroslav Svoboda 1971 Komastav DS
12 1:01:21 101 Zuzana Rusínová 1983 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
13 1:01:59 163 Miroslav Patera 1963 BK Louny
14 1:02:36 68 Jan Zaloudek 1981 Most
15 1:02:41 7 Petr Watzke 1966 Teplice
16 1:02:51 9 Robert Rauer 1972 ideal standard
17 1:03:28 125 Filip Záhora 1993 Ústí nad Labem
18 1:03:44 154 Bohumil Nohejl 1976 Osek
19 1:03:59 24 Petr Korbáš 1964 BK Žatec
20 1:04:42 131 Vasil Sidor 1972 CK Vinohradské Šlapky
21 1:04:48 124 Dušan Prokeš 1970 TJ Cykloteam Chomutov
22 1:04:54 165 Jan Novakovský 1973 Osek
23 1:04:57 166 Milan Ranš 1974 Ústí nad Labem
24 1:05:27 109 Radek Ženíšek 1976 TJ Doksy
25 1:05:28 20 Ján Lörinc 1972 Ústí nad Labem
26 1:05:57 132 Ivo Feix 1974 Teplice
27 1:06:01 1 Petr Pohůnek 1974 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
28 1:06:12 78 Tomáš Javůrek 1977 BS TEAM
29 1:06:18 108 Jiří Runt 1976 Zelená
30 1:06:33 12 Jiří Marek 1981 SPONA Teplice
31 1:06:35 170 Miroslav Šmaňko 1980 SPONA Teplice
32 1:07:09 19 Vít Štrougal 1991 Fitness by Věra
33 1:07:10 83 Jaroslava Bredlová 1987 Ústí nad Labem
34 1:07:12 164 Hana Melenová 1981 Osek
35 1:08:14 143 Michal Vrbíček 1971 Kozí stráň
36 1:08:35 30 Jana Fílová 1975 BK Běkodo
37 1:08:35 94 Josef Nedvěd 1962 Zdrávka Ústí
38 1:08:39 82 Zuzana Hofová 1985 Laky team
39 1:08:55 136 Tomáš Hof 1983 Kopřivnice
40 1:09:16 159 Jan Bubla 1975 Koloshop Team
41 1:09:46 34 Čestmír Dvořák 1977 HO Neratovice
42 1:09:59 160 Miloš Hingar 1970 Ústí nad Labem
43 1:11:03 54 Alena Vrátná 1965 Krušnoman TT Litvínov
44 1:11:32 119 Martin Hendl 1976 Děčín
45 1:12:12 162 Miroslav Bartoš 1953 Louny
46 1:12:39 18 Miroslav Hurda 1977 Teplice / Překonávám sám sebe :)
47 1:12:46 157 Jaroslav Sláma 1966 Teplice
48 1:13:15 127 Jaroslav Novák 1962 Brná
49 1:13:39 140 Jaroslav Sova 1960 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
50 1:13:40 97 Olga Kantová 1979 SPONA Teplice
51 1:14:33 77 Marta Kořínková 1964 Dubí
52 1:14:44 44 Josef Novák 1958 NOVAKART
53 1:14:48 42 Martin Lukeš 1968 ELEVEN TEST TEAM
54 1:15:04 91 Martzin Janczowycz 1984 NaKofejnuJedu
55 1:15:08 35 Tomáš Strejc 1984 Strejda Team
56 1:15:18 38 Miroslav Glier 1949 Mojžíř
57 1:15:41 104 Štěpán Kremr 1996 Zdrávka Ústí nad Labem
58 1:15:50 16 Lubomír Novák 1980 Ústí nad Labem
59 1:15:56 10 Bohuslav Bruna 1973 Vrbičany
60 1:16:03 31 Tomáš Hlatký 1978 Libouchec
61 1:16:22 138 Radek Steklý 1977 Ústí nad Labem
62 1:17:50 79 Pavel Rakyta 1980 Laky Team
63 1:18:00 22 Jitka Jirusova 1973 TRIade Decin
64 1:18:54 11 Jiřina Pecková 1973 Ústí nad Labem
65 1:18:55 96 Miroslav Matuš 1977 Ústí nad Labem
66 1:19:12 107 Dagmar Musilová 1983 Jílové
67 1:19:18 149 Alena Diusová 1969 Ústí nad Labem
68 1:19:53 15 Olga Hlavsová 1977 Ústí nad Labem
69 1:20:34 26 Helena Souchová 1974 SPONA Teplice
70 1:20:37 52 Blanka Bašová 1964 Most
71 1:21:12 129 Luboš Švácha 1959 Sokol Mšeno
72 1:22:31 8 Edita Králová 1985 Děčín
73 1:22:55 117 Lenka, Špírková 1969 GRIMASY
74 1:23:38 76 Martin Němeček 1966 Eltech team
75 1:24:14 5 Karel Lanc 1979 Kodakos
76 1:25:13 17 Olga Jarolímková 1978 Ústí nad Labem
77 1:25:54 61 Jan Strejc 1976 Strejda team
78 1:26:11 66 Lenka Egrtová 1967 Teplice
79 1:29:20 41 Jitka Hraňová 1977 Teplice
80 1:29:36 29 Lucie Robelová 1981 Báječné ženy v běhu/Chomutov
81 1:31:31 85 Jaroslav Diepolt 1978 Teplice
82 1:31:38 139 Jarmila Sovová 1960 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
83 1:34:04 80 Markéta Jakubková 1974 Bílina
85 1:34:56 48 Marcela Malecká 1970 Olšinky
84 1:34:56 62 Lukáš Fišer 1980 Teplice
86 1:35:57 33 Radka Vorlíčková 1979 Velké Březno
87 1:38:56 84 Zuzana Gutwaldová 1982 Teplice
88 1:42:14 50 Veronika Plzáková 1982  
89 1:44:21 103 Iveta Jandová 1970 Dubí
           
           
      5KM    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:17:51 169 Filip Havel 1991 ELNA Počerady
2 0:19:34 32 Vladimír Růžička 1962 Ústí nad Labem
3 0:20:05 167 Petr Jíra 1981 Radejčín
4 0:20:24 155 Bróňa Skokan 1976 Velké Březno
5 0:20:38 148 Míra Vlach 1979 TJ Geny z Keni
6 0:20:48 120 Kateřina Tvrzníková 1991 AK Bílina
7 0:21:06 23 Gabriela Korbášová 1973 ASK ELNA Počerady
8 0:21:13 56 Jiří Zachař 1971 BS Team
9 0:21:22 25 Eliška Korbášová 1996 ASK ELNA Počerady
10 0:21:25 122 Tomáš Rybáček 1991 Louny
11 0:22:19 86 Veronika Vágnerová 1973 SPONA Teplice
12 0:23:25 158 Naďa Bublová 1976 SPONA Teplice
13 0:23:48 57 Radim Dvořák 1972 BS Team
14 0:24:01 6 Kamila Barnetová 1976 Úštěk
15 0:24:45 135 Tomáš Kupilík 1988 Ústí nad Labem
16 0:25:43 141 Lucie Lánová 1977 Ústí nad Labem
17 0:26:17 161 Tereza Topková 1993 Ústí nad Labem
18 0:26:32 113 Peter Grman 1989 Dresden
19 0:26:46 128 Jana Novaková 1979 Brná
20 0:26:57 95 Anhelina Votavová 1988 Teplice
21 0:27:22 39 Petra Fiklíková 1970 SPONA Teplice
22 0:27:25 126 Jana Mešo 1970 Ústí nad Labem
23 0:27:28 152 Veronika Vrzalová 1994 ÚL-Neštěmice
24 0:27:30 145 Václav Vlášek 1989 Ústí nad Labem
25 0:27:36 114 Sigita Gringelde 1989 Dresden
26 0:27:48 21 Jitka Tiňtěrová 1976 Ústí nad Labem
27 0:28:04 89 Jana Kulovaná 1973 Ústí nad Labem
28 0:28:12 2 Dana Sukdoláková 1973 SPONA Teplice
29 0:28:29 90 Gabriela Pokorná 1974 Ústí nad Labem
30 0:28:43 137 Alena Gembarovičová 1961 Litvínov
31 0:28:46 110 Eva Ernestová 1963 SPONA Teplice
32 0:28:59 63 Daniela Borůvková 1995 Ústí nad Labem
33 0:29:29 133 Tereza Rozanková 1978 Ústí nad Labem
34 0:29:36 98 Eva Kratochvílová 1996 Ústí nad Labem
35 0:30:02 172 Ingrid Kvapilová 1974 Ústí nad Labem
36 0:30:07 171 Martina Průšová 1989 Ústí nad Labem
37 0:30:44 37 Jana Vajová 1977 SPONA Teplice
38 0:30:59 142 Tomáš Bartoš 1976 Teplice
39 0:31:04 92 Markéta Zavadilová 1972 Ústí nad Labem
40 0:31:10 87 Martina Žirovnická 1981 Ústí nad Labem
41 0:31:11 134 Denisa Ulrychová 1991 Ústí nad Labem
42 0:31:42 123 Mirka Martincová 1977 Hrob
43 0:32:15 59 Zuzana Blšťáková 1964 SPONA Teplice
44 0:34:07 88 Gabriela Janáková 1973 Ústí nad Labem
           
           
           
      MUŽI 15KM    
           
      18-39    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:58:05 72 Josef Unger 1978 Světlo pro svět
2 1:02:36 68 Jan Zaloudek 1981 Most
3 1:03:28 125 Filip Záhora 1993 Ústí nad Labem
4 1:03:44 154 Bohumil Nohejl 1976 Osek
5 1:05:27 109 Radek Ženíšek 1976 TJ Doksy
6 1:06:12 78 Tomáš Javůrek 1977 BS TEAM
7 1:06:18 108 Jiří Runt 1976 Zelená
8 1:06:33 12 Jiří Marek 1981 SPONA Teplice
9 1:06:35 170 Miroslav Šmaňko 1980 SPONA Teplice
10 1:07:09 19 Vít Štrougal 1991 Fitness by Věra
11 1:08:55 136 Tomáš Hof 1983 Kopřivnice
12 1:09:46 34 Čestmír Dvořák 1977 HO Neratovice
13 1:11:32 119 Martin Hendl 1976 Děčín
14 1:12:39 18 Miroslav Hurda 1977 Teplice / Překonávám sám sebe :)
15 1:15:04 91 Martzin Janczowycz 1984 NaKofejnuJedu
16 1:15:08 35 Tomáš Strejc 1984 Strejda Team
17 1:15:41 104 Štěpán Kremr 1996 Zdrávka Ústí nad Labem
18 1:15:50 16 Lubomír Novák 1980 Ústí nad Labem
19 1:16:03 31 Tomáš Hlatký 1978 Libouchec
20 1:16:22 138 Radek Steklý 1977 Ústí nad Labem
21 1:17:50 79 Pavel Rakyta 1980 Laky Team
22 1:18:55 96 Miroslav Matuš 1977 Ústí nad Labem
23 1:24:14 5 Karel Lanc 1979 Kodakos
24 1:25:54 61 Jan Strejc 1976 Strejda team
25 1:31:31 85 Jaroslav Diepolt 1978 Teplice
26 1:34:56 62 Lukáš Fišer 1980 Teplice
           
      40-59    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:53:55 99 Martin Roubíček 1975 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
2 0:55:13 102 Josef Procházka 1971 Děčín
3 0:55:17 69 Jaroslav Chramosta 1966 JABOJA Team
4 0:56:49 4 Zdeněk Rež 1972 SPONA Teplice
5 0:57:53 60 Jiří Vlček 1973 SPONA Teplice
6 0:58:43 74 Roman Koravský 1969 ELEVEN RUN TEAM
7 1:00:37 150 Václav Dius 1960 Ústí nad Labem
8 1:00:45 151 Ondřej Pšenička 1968 CK Lovosice
9 1:01:04 112 Lubomír Čapek 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L
10 1:01:09 45 Miroslav Svoboda 1971 Komastav DS
11 1:01:59 163 Miroslav Patera 1963 BK Louny
12 1:02:41 7 Petr Watzke 1966 Teplice
13 1:02:51 9 Robert Rauer 1972 ideal standard
14 1:03:59 24 Petr Korbáš 1964 BK Žatec
15 1:04:42 131 Vasil Sidor 1972 CK Vinohradské Šlapky
16 1:04:48 124 Dušan Prokeš 1970 TJ Cykloteam Chomutov
17 1:04:54 165 Jan Novakovský 1973 Osek
18 1:04:57 166 Milan Ranš 1974 Ústí nad Labem
19 1:05:28 20 Ján Lörinc 1972 Ústí nad Labem
20 1:05:57 132 Ivo Feix 1974 Teplice
21 1:06:01 1 Petr Pohůnek 1974 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
22 1:08:14 143 Michal Vrbíček 1971 Kozí stráň
23 1:08:35 94 Josef Nedvěd 1962 Zdrávka Ústí
24 1:09:16 159 Jan Bubla 1975 Koloshop Team
25 1:09:59 160 Miloš Hingar 1970 Ústí nad Labem
26 1:12:46 157 Jaroslav Sláma 1966 Teplice
27 1:13:15 127 Jaroslav Novák 1962 Brná
28 1:13:39 140 Jaroslav Sova 1960 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
29 1:14:44 44 Josef Novák 1958 NOVAKART
30 1:14:48 42 Martin Lukeš 1968 ELEVEN TEST TEAM
31 1:15:56 10 Bohuslav Bruna 1973 Vrbičany
32 1:21:12 129 Luboš Švácha 1959 Sokol Mšeno
33 1:23:38 76 Martin Němeček 1966 Eltech team
           
      60+    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 1:12:12 162 Miroslav Bartoš 1953 Louny
2 1:15:18 38 Miroslav Glier 1949 Mojžíř
           
           
      ŽENY 15KM    
           
      18-39    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 1:01:21 101 Zuzana Rusínová 1983 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
2 1:07:10 83 Jaroslava Bredlová 1987 Ústí nad Labem
3 1:07:12 164 Hana Melenová 1981 Osek
4 1:08:39 82 Zuzana Hofová 1985 Laky team
5 1:13:40 97 Olga Kantová 1979 SPONA Teplice
6 1:19:12 107 Dagmar Musilová 1983 Jílové
7 1:19:53 15 Olga Hlavsová 1977 Ústí nad Labem
8 1:22:31 8 Edita Králová 1985 Děčín
9 1:25:13 17 Olga Jarolímková 1978 Ústí nad Labem
10 1:29:20 41 Jitka Hraňová 1977 Teplice
11 1:29:36 29 Lucie Robelová 1981 Báječné ženy v běhu/Chomutov
12 1:35:57 33 Radka Vorlíčková 1979 Velké Březno
13 1:38:56 84 Zuzana Gutwaldová 1982 Teplice
14 1:42:14 50 Veronika Plzáková 1982  
           
      40+    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 1:08:35 30 Jana Fílová 1975 BK Běkodo
2 1:11:03 54 Alena Vrátná 1965 Krušnoman TT Litvínov
3 1:14:33 77 Marta Kořínková 1964 Dubí
4 1:18:00 22 Jitka Jirusova 1973 TRIade Decin
5 1:18:54 11 Jiřina Pecková 1973 Ústí nad Labem
6 1:19:18 149 Alena Diusová 1969 Ústí nad Labem
7 1:20:34 26 Helena Souchová 1974 SPONA Teplice
8 1:20:37 52 Blanka Bašová 1964 Most
9 1:22:55 117 Lenka, Špírková 1969 GRIMASY
10 1:26:11 66 Lenka Egrtová 1967 Teplice
11 1:31:38 139 Jarmila Sovová 1960 USK PROVOD ÚSTÍ NAD LABEM
12 1:34:04 80 Markéta Jakubková 1974 Bílina
13 1:34:56 48 Marcela Malecká 1970 Olšinky
14 1:44:21 103 Iveta Jandová 1970 Dubí
           
           
      MUŽI 5KM    
           
      18-39    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:17:51 169 Filip Havel 1991 ELNA Počerady
2 0:20:05 167 Petr Jíra 1981 Radejčín
3 0:20:24 155 Bróňa Skokan 1976 Velké Březno
4 0:20:38 148 Míra Vlach 1979 TJ Geny z Keni
5 0:21:25 122 Tomáš Rybáček 1991 Louny
6 0:24:45 135 Tomáš Kupilík 1988 Ústí nad Labem
7 0:26:32 113 Peter Grman 1989 Dresden
8 0:27:30 145 Václav Vlášek 1989 Ústí nad Labem
9 0:30:59 142 Tomáš Bartoš 1976 Teplice
           
      40-59    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:19:34 32 Vladimír Růžička 1962 Ústí nad Labem
2 0:21:13 56 Jiří Zachař 1971 BS Team
3 0:23:48 57 Radim Dvořák 1972 BS Team
           
           
      ŽENY 5KM    
           
      18-39    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:20:48 120 Kateřina Tvrzníková 1991 AK Bílina
2 0:21:22 25 Eliška Korbášová 1996 ASK ELNA Počerady
3 0:23:25 158 Naďa Bublová 1976 SPONA Teplice
4 0:24:01 6 Kamila Barnetová 1976 Úštěk
5 0:25:43 141 Lucie Lánová 1977 Ústí nad Labem
6 0:26:17 161 Tereza Topková 1993 Ústí nad Labem
7 0:26:46 128 Jana Novaková 1979 Brná
8 0:26:57 95 Anhelina Votavová 1988 Teplice
9 0:27:28 152 Veronika Vrzalová 1994 ÚL-Neštěmice
10 0:27:36 114 Sigita Gringelde 1989 Dresden
11 0:27:48 21 Jitka Tiňtěrová 1976 Ústí nad Labem
12 0:28:59 63 Daniela Borůvková 1995 Ústí nad Labem
13 0:29:29 133 Tereza Rozanková 1978 Ústí nad Labem
14 0:29:36 98 Eva Kratochvílová 1996 Ústí nad Labem
15 0:30:07 171 Martina Průšová 1989 Ústí nad Labem
16 0:30:44 37 Jana Vajová 1977 SPONA Teplice
17 0:31:10 87 Martina Žirovnická 1981 Ústí nad Labem
18 0:31:11 134 Denisa Ulrychová 1991 Ústí nad Labem
19 0:31:42 123 Mirka Martincová 1977 Hrob
           
      40+    
pořadí čas číslo jméno, příjmení ročník klub/město
1 0:21:06 23 Gabriela Korbášová 1973 ASK ELNA Počerady
2 0:22:19 86 Veronika Vágnerová 1973 SPONA Teplice
3 0:27:22 39 Petra Fiklíková 1970 SPONA Teplice
4 0:27:25 126 Jana Mešo 1970 Ústí nad Labem
5 0:28:04 89 Jana Kulovaná 1973 Ústí nad Labem
6 0:28:12 2 Dana Sukdoláková 1973 SPONA Teplice
7 0:28:29 90 Gabriela Pokorná 1974 Ústí nad Labem
8 0:28:43 137 Alena Gembarovičová 1961 Litvínov
9 0:28:46 110 Eva Ernestová 1963 SPONA Teplice
10 0:30:02 172 Ingrid Kvapilová 1974 Ústí nad Labem
11 0:31:04 92 Markéta Zavadilová 1972 Ústí nad Labem
12 0:32:15 59 Zuzana Blšťáková 1964 SPONA Teplice
13 0:34:07 88 Gabriela Janáková 1973 Ústí nad Labem