Pravidelný výběh každý čtvrtek v 18:00hod. (začínáme nejpozději v únoru 2020)

Sraz na startu závodů VitaSport ligy ve Svádově na cyklostezce u fotbalového hřiště. Budeme běhat úseky 1km (nebo dle dohody) v tempu cca 4:00/km na prvním 1km trati s meziklusem cca 500m. V případě potřeby uděláme 2 skupiny podle výkonnosti. Trénink není vhodný pro začátečníky! Po doběhu teplý čaj :-) Info bude později na FB ZDE v odkazu.

 

VitaSport Running No. 46 - Běh na Komárku - pondělí 17.6.2019 v 17:30hod.

Proběhnutí trati závodu VitaSport desítka na Komárku, který se koná 6.7.2019. Sraz v Krupce na křižovatce ulic Husitská a Střelecká stezka (občerstvovačka závodu), okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 17:30hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme trasu závodu VitaSport desítka na Komárku od nejnižšího bodu a zřejmě v protisměru. Ti rychlejší si nahoře mohou dát přídavek po vrstevnici směrem na Cínovec. Trénink není pro začátečníky, nastoupáno a naklesáno cca 469 m! Běžíme každý svým tempem či případně po skupinách (směrem nahoru), společně pak dolů. Auto je možno nechat na Husitské ulici u hasičárny. V autě máme 3 volná místa z Teplic od OBI. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 45 - Běh na Větruši - pátek 14.6.2019 v 17:30hod.

Proběhnutí trati závodu VitaSport desítka na Větruši. který se koná 22.6.2019. Sraz na parkovišti u Větruše. Závod na 10km, 55% trail, 41% vedlejší silnice a 4% stará panelka. Start/cíl 211m n.m., nejvyšší bod 453 m n.m. Trasa nabízí nádherné výhledy na Labské údolí nad Vaňovskými vodopády, na hrad Střekov, zdymadla a velmi rozmanitou a místy technicky náročnou trať. Nechybí zde výběhy ani seběhy a lesní vlnité cestičky s několika vyhlídkami. Od 4.5km je trať převážně z kopce nebo jen mírně vlnitá. Start a cíl je cca 150m od parkoviště u Větruše, za bludištěm v ulici Na Větruši, cca 50m směrem od křižovatky s ulicí Fibichova. Trať vede cestou 1,1km ulicí Na Větruši kolem zahrádkářské kolonie Větruš až na Solní stezku, kde následuje 0,4km úsek po staré panelce. Poté následuje úsek 4,1km po silnici až do Hostovic, dále vlevo po hlavní silnici až na další odbočkou vlevo do Podlešína. V Podlešíně se sbíhá ze silnice vlevo a napojuje se na žlutou turistickou značku, kde trať pokračuje po cestě zbývajících 4,1km. V místě křížení turistických tras se napojuje vlevo na zelenou turistickou značku až do napojení na Solní stezku vpravo, po které se shodně doběhne zpět do startu/cíle. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 
 

VitaSport Running No. 44 - Běh na Komárku - pondělí 31.12.2018 v 10:30hod.

Sraz na parkovišti nad stadionem u školy (velké parkoviště mezi ulicemi U Stadionu a Na Hamrech, je zde i zastávka autobusu Krupka-sídliště), Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 10:30hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro začátečníky, nastoupáno 650m směrem nahoru! Běžíme každý svým tempem či případně po skupinách (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. Bude to asi 12-15km jako již tradičně již 3 roky zpět na Silvestra, vždy to byl prima trénink. V cíli tradičně horký čaj. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 43 - Běh na Komárku - sobota 22.12.2018 v 10:30hod.

Sraz na parkovišti nad stadionem u školy (velké parkoviště mezi ulicemi U Stadionu a Na Hamrech, je zde i zastávka autobusu Krupka-sídliště), Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 10:30hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro začátečníky, nastoupáno 650m směrem nahoru! Běžíme každý svým tempem či případně po skupinách (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. Bude to asi 12-15km. V cíli tradičně horký čaj. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 
 

VitaSport Running No. 42 - proběhnutí a značení trati závodu VitaSport desítka na Větruši - neděle 17.6.2018 v 16:45hod.

Sraz přímo u Větruše. Proběhnutí trasy závodu VitaSport desítka na Větruši, který se koná 23.6.2018. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 41 - proběhnutí trati závodu VitaSport desítka na Větruši - pondělí 11.6.2018 v 17:00hod.

Sraz přímo u Větruše. Proběhnutí trasy závodu VitaSport desítka na Větruši, který se koná 23.6.2018. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 40 - proběhnutí trati závodu VitaSport desítka na Komárku - pondělí 4.6.2018 v 17:00hod.

Sraz přímo u Komárky. Proběhnutí trasy závodu VitaSport desítka na Komárku, který se koná 7.7.2018. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 39 - proběhnutí trati závodu VitaSport desítka na Komárku - pondělí 21.5.2018 v 17:00hod.

Sraz přímo u Komárky. Proběhnutí trasy závodu VitaSport desítka na Komárku, který se koná 7.7.2018. Info je na FB ZDE.

VitaSport Running No. 38 - Běh na Komárku - sobota 20.1.2018 v 11:00hod.

Sraz na parkovišti u stadionu (velké parkoviště mezi ulicemi U Stadionu a Na Hamrech, je zde i zastávka autobusu Krupka-sídliště), Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 11:00hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro úplné začátečníky, nastoupáno 800m směrem nahoru! Běžíme asi každý svým tempem (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. V cíli tradičně horký čaj. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

VitaSport Running No. 37 - Běh na Komárku - pondělí 15.1.2018 v 11:00hod.

Sraz na parkovišti u stadionu (velké parkoviště mezi ulicemi U Stadionu a Na Hamrech, je zde i zastávka autobusu Krupka-sídliště), Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 11:00hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro úplné začátečníky, nastoupáno 800m směrem nahoru! Běžíme asi každý svým tempem (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 36 - Běh na Komárku - nedělě 31.12.2017 v 10:30hod.

Sraz na parkovišti u přejezdu pod křižovatkou ulic Husitská a Bohosudovská, Teplická Ulice, Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 10:30hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro úplné začátečníky, převýšení 500m na 5,5km! Běžíme asi po skupinách každý svým tempem (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. Bude to asi 12-15km jako loni a předloni na Silvestra, to byl prima trénink. Parkování je možné přímo v místě startu a po doběhu bude tradičně teplý čaj :-) Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 35 - Běh na Komárku - sobota 23.12.2017 v 10:30hod.

Sraz na parkovišti u přejezdu pod křižovatkou ulic Husitská a Bohosudovská, Teplická Ulice, Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 10:30hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro úplné začátečníky, převýšení 500m na 5,5km! Běžíme asi po skupinách každý svým tempem (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. Bude to asi 12-15km jako loni a předloni na Silvestra, to byl prima trénink. Parkování je možné přímo v místě startu a po doběhu bude tradičně teplý čaj :-) Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 34 - minikurz běh s holemi II. - středa 20.9.2017 v 15:30hod.

Druhý minikurz běh s holemi, kde vás absolvent kurzu Pavel R. seznámí s technikou. S sebou trekové hole nebo kratší běžkařské hole vysoké délkou asi 8cm pod ramena, orientační délka: výška postavy krát 0,8. Na nohy trailové nebo krosové boty. Sraz v 15:30hod. na asfaltovém parkovišti na Střižáku. Příjezd přes Všebořice jako k vysílači u restaurace Pohoda, ale nezahne se doleva na cestu, ale pokračuje se po asfaltce až do vesnice Střížovice a zde doleva nahoru až na parkoviště, které je nalevo od silnice, je tam dost nepořádek. Byl zde start letošního ročníku Běh pro Střižák. V případě potíží volejte 777 609 600, prosím o dochvilnost. Vzhledem k tomu, že je akce bezplatná, byla bych ráda, kdyby každý Pavlovi dal nějaký drobný příspěvek. Tímto mu moc děkuji. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 33 - minikurz běh s holemi - pondělí 5.9.2017 v 16:20hod.

Minikurz běh s holemi, kde vás absolvent kurzu Pavel R. seznámí s technikou. S sebou trekové hole nebo kratší běžkařské hole vysoké asi 8cm pod ramena. Na nohy trailové nebo krosové boty. Sraz v 16:20hod. na asfaltovém parkovišti na Střižáku. Příjezd přes Všebořice jako k vysílači u restaurace Pohoda, ale nezahne se doleva na cestu, ale pokračuje se po asfaltce až do vesnice Střížovice a zde doleva nahoru až na parkoviště, které je nalevo od silnice, je tam dost nepořádek. Byl zde start letošního ročníku Běh pro Střižák. V případě potíží volejte 777 609 600, prosím o dochvilnost. Vzhledem k tomu, že je akce bezplatná, byla bych ráda, kdyby každý Pavlovi dal nějaký drobný příspěvek. Tímto mu moc děkuji. Těším se! Verča. Info je na FB ZDE.

VitaSport Running No. 32 - proběhnutí trati závodu VitaSport desítka na Komárku - pondělí 3.7.2017 v 17:00hod.

Sraz přímo u Komárky. Proběhnutí trasy závodu VitaSport desítka na Komárku, který se koná 8.7.2017. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 31 - proběhnutí trati nového závodu VitaSport desítka na Větruši - pátek 9.6.2017 v 18:00hod.

Sraz přímo u Větruše. Proběhnutí trasy nového závodu VitaSport desítka na Větruši, který se koná 25.6.2017. Okruh o délce 10km u Větruše. Krásná trať s vyhlídkami z 55% po lesních cestách, 4% starou panelkou a 41% po vedlejších silnicích, a to převážně lesem. Poběžíme opravdu pomalu, vhodné pro každého :-) Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 30 - proběhnutí trati nového závodu VitaSport desítka na Větruši - sobota 20.5.2017 v 10:00hod.

Sraz přímo u Větruše. Proběhnutí trasy nového závodu VitaSport desítka na Větruši, který se koná 25.6.2017. Okruh o délce 10km u Větruše. Krásná trať s vyhlídkami z 55% po lesních cestách, 4% starou panelkou a 41% po vedlejších silnicích, a to převážně lesem. Poběžíme opravdu pomalu, vhodné pro každého :-) Info je na FB ZDE.

VitaSport Running No. 29 - sobota 11.3.2017 v 9:00hod.

Sraz na startu závodů Ústecké VitaSport ligy ve Svádově na cyklostezce. Úseky 10x 0,5km v tempu 4:00-4:10/km. Celkem naběháme cca 13km. Samozřejmě každý může běhat úseky svým tempem. Trénink není určený pro začátečníky! Po doběhu tradičně malé občerstvení a horký čaj :-) Info je na FB ZDE.

VitaSport Running No. 28 - sobota 25.2.2017 v 9:30hod.

Sraz na startu závodů VitaSport ligy ve Svádově na cyklostezce. Úseky 1km v tempu pod 4:30. Celkem naběháme 12-15km. Trénink není pro začátečníky! Po doběhu tradičně malé občerstvení a horký čaj :-) Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 27 - Běh na Komárku - sobota 31.12.2016 v 10:00hod.

Sraz na parkovišti u přejezdu pod křižovatkou ulic Husitská a Bohosudovská, Teplická ulice, Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 10:00hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme část trasy závodu VitaSport desítka na Komárku. Napojíme se v místě občerstvovačky a společně se domluvíme, zda nahoře poběžíme po vrstevnici a zpět nebo seběhneme jinudy dolů. Trénink není pro začátečníky, převýšení 500m na 5,5km! Běžíme asi po skupinách každý svým tempem (směrem nahoru), pak společně po vrstevnici a dolů. Bude to asi 15km jako loni na Silvestra, to byl prima trénink. Parkování je možné přímo v místě startu a po doběhu bude tradičně teplý čaj :-) Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 26 - Běh na Komárku - sobota 10.12.2016 v 10:30hod.

Sraz na křižovatce ulic Husitská a Bohosudovská, Krupka, okr. Teplice. Vybíhá se přesně v 10:30hod, tj. že každý již musí být rozklusaný a rozcvičený. Běžíme trasu zrušeného závodu Běh na Komárku z Krupky až na Komáří Vížku. Trénink není pro začátečníky, převýšení 500m na 5,5km! Běžíme naplno nebo každý svým tempem! Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 25 - středa 2.11.2016 v 11:00hod.

Tempový běh cca 8km jako příprava na maraton a půlmaraton 12.11.2016, polytan ovál o délce 400m. Stadion v Krupce, okr. Teplice. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 24 - pondělí 31.10.2016 v 17:00hod.

Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 23 - 1. (neoficiální) VitaSport osmistovka - středa 19.10.2016 v 19:00hod.

Běh na 800m, 2x polytan ovál o délce 400m. Stadion v Krupce, okr. Teplice. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 22 - neděle 9.10.2016 v 9:00hod.

Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 21 - neděle 25.9.2016 v 9:00hod.

Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 20 - středa 2.7.2016 v 9:00hod.

Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 19 - proběhnutí trati 1. VitaSport desítky na Komárku - středa 20.6.2016 v 18:30hod.

Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 18 - proběhnutí trati 1. VitaSport desítky na Komárku - středa 18.5.2016

Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 17 - proběhnutí trati 1. VitaSport desítky na Komárku - pondělí 25.4.2016

Slušná účast, pěkné počasí a info s fotkami na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 16 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy - sobota 26.3.2016

Dneska trénink pouze s Martin Kumžák​ na Ústecký VitaSport půlmaraton, který je již za týden. Celkem 15km, z toho 8km kvalita. 2km rozklus, 4x 2km v průměrném tempu 4:37/km (9:16/9:15/9:19/9:03) s meziklusem 1km, výklus 2km. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 15 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy - sobota 12.3.2016

Díky všem za účast :-) Trénink trval asi 1:03. Celkem 12km, z toho 6km kvalita. 1,5km rozklus, 4x 1,5km v mém případě v průměrném tempu 4:16/km (6:23/6:24/6:24/6:26) s meziklusem 1km, výklus 1,5km. Všichni zhruba stejné tempo, jen kluci o trochu rychleji, Martin zhruba stejně jako já. Láďa Vojtěchovský, Miroslav Tauche, Filip Záhora a Martin Kumžák běželi 5 úseků, já jen 4. Nakonec tradiční občerstvení zdarma, tentokráte jablka, hrušky a zelený čaj. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 14 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy - sobota 27.2.2016

Tentokráte tak trochu narychlo a neplánovaně :-) Celkem 9km, z toho 4,5km kvalita. 1,5km rozklus, 3x 1,5km v mém případě v průměrném tempu 4:15/km (6:15/6:26/6:26) s meziklusem 0,5km, výklus 2km. Díky všem - Michaela Šmegrová, Martin Kumžák, Oldřich Rada a Marian Mari G. Nakonec tradiční občerstvení zdarma, tentokráte banány, rozinky, musli tyčinky a zelený čaj. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 13 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy -  úterý 23.2.2016

Co dodat, všem velké díky za účast! :-) Nakonec nás bylo 9, z toho 4 z Teplic a okolí. Myslím, že se to vydařilo, že všichni mohou být spokojeni. Trénink trval asi 1:05. Celkem 11km, z toho 4km kvalita. 2km rozklus, 4x 1km v mém případě v průměrném tempu 4:04/km (4:02/3:59/4:07/4:07) s meziklusem 1km, výklus 2km. Láďa Vojtěchovský tempo cca 3:12, za ním cca 3:45 Miloslav Tauche, Tomáš Olšer a Tomáš Hlatký, zhruba se mnou cca 4:00 Miroslav Hurda a pak Oldřich Rada a někde kolem 4:45 pole uzavírali Naďa Bublová a Pavel Vorel Vorlík. Nakonec tradiční občerstvení zdarma, tentokráte banány, rozinky, musli tyčinky a zelený čaj. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 12 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy - středa 17.2.2016

Díky Misak Barvínek, Oldřich Rada a Martina Stehlíková za účast na tréninku v tak nevlídném počasí. Plán se celkem podařilo splnit, jen trochu pomaleji kvůli sněhu. Celkem 11km, z toho 4km kvalita. 2km rozklus, 4x 1km v průměrném tempu 4:31/km (4:29/4:32/4:29/4:33) s meziklusem 1km, výklus 2km. Máťa mi postupně utíkala a zkrátila to na 3 úseky, těsně za mnou Olda a nakonec Misak v tempu cca 4:45/km a to sem běžel z domova a pak zas domů. Myslím, že můžeme být spokojeni. Nakonec pokec u teplého čaje a občestvení. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 11 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy -  úterý 9.2.2016

Počasí nepočasí, výborný trénink. Byli jsme 4, Filip nakonec pro bolest lýtka vzdal. Celkem 13km, z toho 4km kvalita. 2km rozklus, 4x 1km v průměrném tempu 4:02 (4:02/4:01/4:01/4:02) s meziklusem 1km, výklus 4km. Láda tempo pod 3:30, Míra těsně za mnou. Myslím, že můžeme být spokojeni :-) Díky Filip Lesňák, Láďa Vojtěchovský a Miroslav Hurda. Nakonec tradičně občerstvení zdarma. Budu se těšit na příště :-) A Filipovi přeji brzské uzdravení. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 10 - trénink na jarní závody Ústecké VitaSport ligy - středa 3.2.2016

Jsem spokojená, a to jak s účastí, tak i s výkony. Bylo nás 9, bohužel 2 běžkyně nám však nestačily. 7 z nás myslím může být určitě spokojeno. Jelikož jsme se i vraceli pro ty pomalejší, mám celkem 13,5km. 4km rozklus, 3x 1km v tempu 4:21/4:17/4:21 s 1km meziklusu, 4,5km výklus. Mise splněna! Další termíny tréninků: 9.2. a 17.2., sraz v 17:50h. Budu se těšit! Díky Filip Lesňák, Lucie Škábová, Kamila Barnetová, Miloslav Tauche, Oldřich Rada, Luděk Vlk a 2 dámám, které běžely svým tempem. Info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running No. 9 - Silvestrovské proběhnutí na Komárku - čtvrtek 31.12.2015

Nakonec nás bylo 8, 6 chlapů a 2 ženy. Myslím, že počasí vyšlo také nádherně, lehce pod nulou a sluníčko. Nakonec 17km a okruh Krupka Teplická ul.-Komárka-Sedmihůrská vyhlídka-Krupka. Fotky a info je na FB ZDE.

 

VitaSport Running  No. 8 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton - čtvrtek 5.11.2015

7. závěrečný trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton za tmy úspěšně proběhl. Rozklus 2km, 3x 2km v tempu 4:30 s meziklusem 1km, výklus 2km. Pak tradiční bufet s Filip Lesňák, Oldřich Rada, Martin Kumžák, Miloslav Tauche a Láďa Vojtěchovský. Díky, snažili jste se!

 

VitaSport Running  No. 7 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton -  čtvrtek 22.10.2015

6. veřejný trénink na Ústecký VitaSport maraton s Olga Kantová, Martin Kumžák, Oldřich Rada a Láďa Vojtěchovský + se ještě v průběhu jeden muž přidal. Rozklus 3km, 5x 2km úseky v tempu pod 4:30 (8:47/8:53/8:54/:8:54/8:55) s meziklusem 1km, výklus 3km. Celkem 20km, z toho v kvalitě 10km a celková délka tréninku 1:54h. Všechny chválím, jste skvělí!

 

VitaSport Running  No. 6 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton -  sobota 17.10.2015

Bezva, všechny chválím. Nikdo neprotestoval a všichni běželi ukázněně se mnou. Naběháno 13km, z toho 6km v požadované kvalitě pod 4:30/km. 2km rozklus, 4x 1,5km v tempu pod 4:30/km (6:41, 6:41, 6:38, 6:41) s meziklusem 1km, výklus 2km. V ý b o r n ý ! ! !

 

VitaSport Running  No. 5 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton - středa 14.10.2015

Tentokrát se běžela stupňovaná 15-ka. Nakonec i krásné počasí a sluníčko. Zaběhnuto o 1:11 rychleji, než byl plán, takže maximální spokojenost. První 3km tempo 6:00, poslední km 4:15, takže i doběh rychleji než plán.

 

VitaSport Running  No. 4 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton -  neděle 4.10.2015

Sice kapku sprchlo, ale to nás neodradilo! Vše šlo podle plánu a odběháno 18km, z toho 7 v kvalitě. 2km rozklus, 7x 1km v tempu 4:21-4:28 s meziklusem 1km, 2km výklus. Někteří běhali individuálně a jen 5 úseků. Chtěla bych všechny moc pochválit, jste dobří! Takovou účast a snahu jsem opravdu nečekala. A celkem 13 běžců - Jana Nováková, Jarda Novák, Ola Hlavsová, Luboš Novák, Kamila Barnetová, Petra Kršňáková, Jarka Metelka, Martin Kumžák, Víťas Štrougal, Láďa Vojtěchovský, Filip Lesňák, Martina Žirovnická a mláďata. Na FB najdete fotoalbum z tréninku.

 

VitaSport Running  No. 3 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton -  čtvrtek 1.10.2015

Bylo krásné babí léto a každý z nás odběhl 15km, z toho 5km v kvalitě. 2km rozklus, pak 5x 1km v tempu cca 4:30 (já konkrétně 4:22/4:32/4:31/4:33/4:29) s meziklusem 1km, závěrečný výklus 3km naboso na trávě s Láďa Vojtěchovský, Miloslav Tauche, Filip Lesňák, Marian Mari G, Martin Kumžák a Václav ?. Děkuji Lucie Škábová za foto a videa :-) Na FB najdete 3 videa a fotoalbum z tréninku.

 

VitaSport Running  No. 2 - trénink na 2. Ústecký VitaSport maraton - neděle 20.9.2015

Počasí nám nakonec přálo a běžci si zaběhli trať 8km až půlmaraton :-) Já jen 5km, pak jsem v cíli čekala, připravila bufet a fotila. Tak se budu těšit příště :-)

Veronika Vágnerová 5km, první půlka tempo 4:30, pak výklus

Martina Žirovnická chtěla běžet 5km, ale nakonec 8km 51:49

Jitka Černá 10,5 km za 1:23:14

Víťa Štrougal to bohužel v půlce vzdal, kolínko, takže jen 10km, z toho k obrátce 23 minut

Míra Matuš pohodových 15km v OV 1:31

Láďa Vojtěchovský včetně rozklusání 15km za 1:31:14

Ruda Stehlík prvních 2,5km se mnou, celkem půlmaraton 1:37 

Míra Hurda dle svých slov nejpohodovější půlmaraton a za 1:52:55

 

VitaSport Running  No. 1 - trénink na 1. Ústecký VitaSport maraton -  15.11.2014

Společný trénink proběhl v pohodě a dobré náladě, někteří běžci běželi i v závodním tempu. Po závodě proběhl malý piknik :-) Fotky najdete na facebooku.

Prezenčka:

Míša Bučilová – časomíra, doprovod
manžel Nataši Hnátkové - doprovod

5km:
Veronika Vágnerová 27:40 + pořadatel
Jana Vajová 34:37
Zuzka Blšťáková 34:37

10km:
Jarda Novák 48:47
Jan Žďárský 53:12
Filip Lesňák 59:17
Lucie Škábová 59:18
Jana Nováková 1:01:59
Petra Fiklíková 1:02:45

11km:
Martina Stehlíková 52:25
Zuzka Rusínová 52:26
Pepa Procházka 57:59 neznámo, kolik přesně běžel km, neprozradil

18km:
Honza Lörinc 1:33:47

Půlmaraton:
Petr Watzke 1:28:09
Radek Ženíšek 1:36:10
Nataša Hnátková 1:38:05
Martin Kumžák 1:42:05
Míra Glier 1:45:07
Míra Šmaňko 1.46:52
Míra Hurda 1:48:20
Tomáš Hlatký 1:50:56
Luboš Švácha 2:05:00 odhadem, vyběhl později a neměřil si čas
Radka Vorlíčková 2:12:55