Propozice

 

4. VitaSport dvanáctiminutovka

(dvanáctiminutovka na dráze - Cooperův test)

 

??? 2019, Sport Krupka s.r.o., sportovní areál se stadionem, U Stadionu 626, Krupka, okr. Teplice

Hlavní partner závodu: www.vitasport.cz

Pořadatel: Veronika Vágnerová, e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz, mobil: 777 609 600, facebook

Trať: polytan ovál o délce 400m

Čas startu: ??? hodin, max. 3 rozběhy po cca 20 minutách (podle počtu závodníků)

Popis trati: běh na 12 minut, test fyzické zdatnosti a vytrvalostních schopností.

Přihlášky (registrace): registrace pouze na místě v den závodu od 17:30 do 18:00 hodin. Závod má omezenou kapacitu, přijďte včas! Pokud můžete např. až v 18:30 hodin, dejte nám to předem vědět e-mailem na usteckymaraton@seznam.cz. Poběžíte v druhém, příp. třetím rozběhu (podle počtu závodníků). V 18:00 hodin se závodníci rozdělí do rozběhů a poté již nebude registrace umožněna!!!

Kategorie: Muži, Ženy
O zařazení do příslušné kategorie rozhoduje pohlaví.

Startovné:
hotově na místě v den závodu – 30 Kč
od 17:30 do 18:00 hodin.

Servis pro závodníky: WC v areálu, voda

Pravidla: Závod je určen běžcům od 18 let a řídí se platnými pravidly IAAF. Organizátoři nepřebírají zodpovědnost za škody na majetku nebo zdraví související s účastí na závodě nebo jeho návštěvou. Každý závodník odpovídá za svůj zdravotní stav dle vyhlášky 391/2013 Sb. Závodník před závodem podepisuje souhlas s uváděním osobních údajů ve výsledcích závodu a v poháru Ústecká VitaSport liga a k použití fotografií vztahujících se k závodu k dokumentaci a propagaci závodu a poháru Ústecká VitaSport liga.

Vyhlášení a ceny: Vyhlášení absolutních vítězů proběhne cca v 19:00 hodin (po posledním rozběhu). Závodník, který se nedostaví na vyhlášení vítězů, ztrácí nárok na cenu. Pamětní diplom a medaile pro 30 závodníků, věcná cena pro prvního muže a první ženu, další místa dle možnosti pořadatele.

Upozornění: Závodník je povinen mít během závodu viditelně připevněné startovní číslo na přední části těla. Při nesplnění těchto podmínek může být závodník diskvalifikován. Startovní čísla je nutné vrátit. Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu propozic.

GPS parkoviště:
50.6780383N, 13.8663422E

Parkování: přímo v místě závodu

Výsledky: zde, na bezvabeh.cz a behej.com

Fotogalerie: odkazy na fotky budou zde, zašlete nám odkazy na vaše alba