Propozice

 

3. VitaSport dvanáctiminutovka

(dvanáctiminutovka na dráze - Cooperův test)

 

Termín pro rok 2018 bude upřesněn později, Sport Krupka s.r.o., sportovní areál se stadionem, U Stadionu 626, Krupka, okr. Teplice

Hlavní partner závodu: www.vitasport.cz

Pořadatel: Veronika Vágnerová, e-mail: usteckymaraton@seznam.cz, www.usteckymaraton.cz, mobil: 777 609 600, facebook

Trať: polytan ovál o délce 400m

Čas startu: 18:15 hodin, max. 3 rozběhy po cca 20 minutách (podle počtu závodníků)

Popis trati: běh na 12 minut, test fyzické zdatnosti a vytrvalostních schopností.

Přihlášky (registrace): on-line registrace se provádí úhradou na účet (do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení, ročník a klub/město - používejte diakritiku!) nebo na místě v den závodu od 17:00 do 17:30 hodin. Registrace může být z důvodu naplnění kapacity ukončena dříve.

Prezentace: v den závodu od 17:00 do 17:30 hodin.

Kategorie: Muži, Ženy
O zařazení do příslušné kategorie rozhoduje pohlaví.

Startovné:
při platbě předem do X.X.2018 (datum připsání platby na účet) – 30 Kč
při platbě předem po tomto datu nebo hotově na místě v den závodu – 50 Kč
Platba předem na účet 2700913977/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení, ročník a klub/město - používejte diakritiku!) nebo hotově na místě v den závodu od 17:00 do 17:30 hodin.

Servis pro závodníky: WC v areálu, voda

Pravidla: Závod je určen běžcům od 18 let a řídí se platnými pravidly IAAF. Organizátoři nepřebírají zodpovědnost za škody na majetku nebo zdraví související s účastí na závodě nebo jeho návštěvou. Každý závodník odpovídá za svůj zdravotní stav dle vyhlášky 391/2013 Sb. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video nebo audiozáznamy vztahující se k závodu.

Vyhlášení a ceny: Vyhlášení absolutních vítězů proběhne cca v 19:00 hodin (po posledním rozběhu). Závodník, který se nedostaví na vyhlášení vítězů, ztrácí nárok na cenu. Pamětní diplom pro prvních 40 registrovaných závodníků, medaile a věcná cena pro prvního muže a první ženu, další místa dle možnosti pořadatele.

Upozornění: Při neúčasti je možné převést uhrazené startovné na jiného závodníka. Žádost je nutné zaslat e-mailem s uvedením údajů o původním a novém závodníkovi, popř. předložit písemně při prezentaci. Startovné se nevrací ani nepřevádí na jiný závod. Závodník je povinen mít během závodu viditelně připevněné startovní číslo na přední části těla. Při nesplnění těchto podmínek může být závodník diskvalifikován. Startovní čísla je nutné vrátit. Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu propozic.

GPS parkoviště:
50.6780383N, 13.8663422E

Parkování: přímo v místě závodu

Výsledky: zde, na bezvabeh.cz a behej.com

Fotogalerie: odkazy na fotky budou zde, zašlete nám odkazy na vaše alba